profiSOL - Twój partner w Fotowoltaice!

profiSOL

Spółka profiSOL została założona w 2017 roku przez osoby, które posiadają ponad 10-letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. profiSOL prężnie działa na rynku zachodnim oraz polskim, zainstalowaliśmy już 200MWp. 

Przez te lata zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wiedzę, które są doceniane przez naszych klientów co potwierdzają liczne referencje.  

Wykwalifikowana kadra specjalistów dba, aby każda instalacja była dobrana idealnie do potrzeb klienta. Specjalizujemy się w budowie farm fotowoltaicznych, ponadto oferujemy usługi projektowania i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, administracji oraz gospodarstw domowych. 

Trzon firmy stanowią wykwalifikowani projektanci oraz kierownicy budów, którzy związani są z naszą firmą od początku jej istnienia. Posiadają bardzo dużą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać konstrukcję wsporczą dla najbardziej wymagającego klienta oraz zrealizować budowę instalacji w każdych warunkach.

Decydując się na współpracę z naszą firmą mogą Państwo liczyć na pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodatkowo zapraszamy do odwiedzenia kanału na YouTube i obejrzenia video

pracownicy

Nasz zespół  tworzą operatorzy maszyn i sprzętu ciężkiego, monterzy mechanicy i elektrycy, zarządzani przez grupę kierowników budów.

Na ten moment zatrudniamy ponad 100 monterów, którzy stanowią o sile naszego działu realizacji. Zdecydowana większość jest związana z naszą firmą od ponad dwóch lat, co przekłada się na jakość wykonywanej pracy. Kładziemy duży nacisk na rozwój – nasi pracownicy cyklicznie odbywają kursy oraz szkolenia pozwalające rozszerzać ich umiejętności oraz aktualizować wiedzę.

Zespół biurowy tworzą projektanci i pracownicy obsługujący realizację projektów. Zarządzaniem spółką i projektami zajmują się założyciele profiSOL.

zaplecze maszynowo – narzędziowe

Chcąc oferować naszym partnerom najwyższą jakość usług inwestujemy w sprzęt, którym pracujemy.

Począwszy od podstawowego wyposażenia monterów w elektronarzędzia, przez specjalistyczne narzędzia dedykowane dla instalacji PV, kończąc na ciężkim sprzęcie niezbędnym do budowy farm fotowoltaicznych.

Jakość naszej pracy potwierdzamy wykorzystując mierniki instalacji elektrycznych dedykowane dla branży PV, kamery termowizyjne oraz szereg innych narzędzi, dzięki którym nasze prace montażowe są wykonywane w pełni profesjonalnie i zgodnie ze sztuką oraz obowiązującymi przepisami.

W naszej flocie sprzętu ciężkiego posiadamy kafary gąsienicowe renomowanej firmy Gayk, minikoparki gąsienicowe, koparko - ładowarki oraz ładowarki kołowe.

140

pracowników

15

członków kadry zarządzającej

200MWp

zainstalowanej mocy PV

250

zrealizowanych projektów